Cosy Budget Room

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Cosy Budget Room se nachází nedaleko Church Of St John The Baptist a je pouhých 30 minut od centra města Beckenham.

Hosté najdou pizzeria Bella Napoli Pizzeria ve vzdálenosti 13 minut chůze.

Greenwichský trh je odsud 7 km, zatímco Historické Královské námořní koleje je 8 km daleko. Hotel se nachází ve čtvrti Lewisham. Hotel je rovněž vzdálen 25 minut chůze od vlakového nádraží New Beckenham a 30 minut jízdy od letiště Londyn.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Cosy Budget Room Beckenham
Gorgeous Loft Room
Cena pouze pro mobilní zařízení

Gorgeous Loft Room

10
Skvělý 10 recenzí
0 m od ubytování
USD 106 USD 95
za noc
Exquisite Double Room
Cena pouze pro mobilní zařízení

Exquisite Double Room

9.5
Skvělý 15 recenzí
0 m od ubytování
USD 61 USD 55
za noc
Stunning Ensuite Room
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stunning Ensuite Room

8.9
Vynikající 16 recenzí
0 m od ubytování
USD 113 USD 102
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Londyn
    21 km

    Vlaková nádraží

    Beckenham Junction Railway Station
    2,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Topení
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jak daleko je centrum města od Cosy Budget Room hotel?
      Do centra města Beckenham od Cosy Budget Room hotel dojdete pěšky za 30 minut.
    • Je Cosy Budget Room hotel blízko letiště?
      Cosy Budget Room hotel se nachází 5 km od Londyn a 30 minut jízdy autem.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Londyn
    21 km

    Vlaková nádraží

    Beckenham Junction Railway Station
    2,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Cosy Budget Room Beckenham

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít